Оголошення

У відповідності до статті 21 Закону України " Про регулювання містобудівної діяльності", Яношівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів стосовно розробленого детального плану території земельної ділянки цільове призначення якої для будівництва і обслуговцвання житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,1098 га, кадастровий номер 21204852:30:000:0038, для землі комерційного призначення.

Підстава для розроблення:рішення Яношівської сільської ради №38 від 22 березня 2019 року " Про надання дозволу на розроблення детального плану території".

Місце проведення: адмінбудівля Яношівської сільської ради.

Дата проведення: 05 червня 15:00 к.ч.

Місце ознайомлення з проектними матеріалами: с. Яноші, вул. Шевченка 41, адмінбудівля Яношівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території подавати до Яношівської сільської ради до 05 липня 2019 року.